• Wyprzedaż!

Miodarka (Wirówka) 4-RAMKOWA Diagonalna Uniwersalna z Podstawą i Pokrywami (nierdzewna)

1 300,00 zł
Brutto

Wysokiej Jakości miodarka, miodziarka, wirówka do miodu 4 ramkowa diagonalna uniwersalna na ramki: Wielkopolskie, Ostrowskiej, Dadant, Warszawska Poszerzana, Warszawska Zwykła itp., wykonana ze stali nierdzewnej AISI 304, kwasoodpornej. Miodarka jest kompletna, posiada podstawę oraz pokrywy.


Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności na stronie głównej)

 

Zasady dostawy (szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Koszty i czas dostawy na stronie głównej)

 

Zasady zwrotu (szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Regulamin na stronie głównej)

Napęd ręczny z hamulcem umożliwia pracę w warunkach gdzie nie ma dostępu do energii elektrycznej.  Zawór klapkowy ze stali nierdzewnej ( stal AISI 304)- wspawany do bębna.

Kosz miodarki , wykonany z prętów nierdzewnych AISI 304, kwasoodpornych, rozmieszczonych w sposób zabezpieczający ramki przed wyłamywaniem się plastrów podczas wirowania. 
Wymiary kosza:
- Wysokość: 435 mm
- Szerokość: 340 mm

Bęben o średnicy 600 mm wykonany z blachy nierdzewnej kwasoodpornej AISI 304. Dno bębna miodarki w kształcie stożka jest odpowiednio wzmocnione i usztywnione. 
Wysokość z podstawa- 95 cm.

Pokrywa przeźroczysta, wykonana z pleksi, odporna na uderzenia, dająca możliwość obserwowania procesu wirowania bez konieczności otwierania miodarki i narażania się na niebezpieczeństwo kontaktu z wirującym koszem. 

MPD4.01

Zobacz także