• Wyprzedaż!

Miodarka (Wirówka) 3-RAMKOWA Diagonalna Uniwersalna z Podstawą i Pokrywami (nierdzewna)

1 100,00 zł
Brutto

Wysokiej jakości miodarka, miodziarka, wirówka do miodu 3 ramkowa diagonalna uniwersalna na ramki: Wielkopolskie, Ostrowskiej, Dadant, Warszawska Poszerzana, Warszawska Zwykła itp., wykonana ze stali nierdzewnej AISI 304, kwasoodpornej. Miodarka jest kompletna, posiada podstawę oraz pokrywy.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności na stronie głównej)

 

Zasady dostawy (szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Koszty i czas dostawy na stronie głównej)

 

Zasady zwrotu (szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Regulamin na stronie głównej)

Kosz miodarki , wykonany z prętów nierdzewnych AISI 304, kwasoodpornych, rozmieszczonych w sposób zabezpieczający ramki przed wyłamywaniem się plastrów podczas wirowania. 
Wymiary kosza:
Wysokość- 435 mm
Szerokość- 340 mm

Napęd ręczny z hamulcem umożliwia pracę w warunkach gdzie nie ma dostępu do energii elektrycznej.  Zawór klapkowy ze stali nierdzewnej ( stal AISI 304)- wspawany do bębna. Bęben o średnicy 500 mm wykonany z blachy nierdzewnej kwasoodpornej AISI 304. Dno bębna miodarki w kształcie stożka jest odpowiednio wzmocnione i usztywnione. 
Wysokość z podstawa- 95 cm.

Pokrywa przeźroczysta, wykonana z pleksi, odporna na uderzenia, dająca możliwość obserwowania procesu wirowania bez konieczności otwierania miodarki i narażania się na niebezpieczeństwo kontaktu podczas pracy wirującym koszem.

MPD3.01

Zobacz także